Reisid ja hinnad

Regulaarreisid Pärnu jõel

Alustame regulaarreisidega juuni algul, püsige lainel! NB! Väljumised toimuvad vähemalt kümne inimesega pardal! Eriväljumiste ja laevarendi korral sõidame ka teistel aegadel, küsi lisa.

Väljumised juuli - august leiate väljumiste kalendrist

Alates 03.07. väljume viis korda päevas. Vabu väljumisi saate vaadata väljumiste kalendrist väljumiste alt. NB! Väljumised toimuvad vähemalt kümne inimesega pardal! Eriväljumiste ja laevarendi korral sõidame ka teistel aegadel, küsi lisa.
NB! Väljumised toimuvad vähemalt kümne inimesega pardal! Reisi pikkus 1,5 tundi. Päikeseloojangu kruiis 2,5h. kell 20.00. Eriväljumiste ja laevarendi korral sõidame ka teistel aegadel, küsi lisa.

Lisainfo:

Kõik päevased väljumised kestavad 1 h ja 30 minutit. Ja algavad aadressil Pärnu Lai 2, kust sõidame vastuvoolu Reiu jõe suudmeni ja tagasi.

Laeval on avatud kogu reisi ajal kohvik, kust saab osta lahjat alkoholi, karastusjooke, erinevaid suupisteid ja snäkke. Kaasatoodud söökide-jookide tarbimine ei ole lubatud! PILETEID SAAB OSTA AINULT KOHAPEALT!

Samuti on külalistel võimalus kasutada tualetti.

Hinnakiri

Tavaväljumine 1 tund ja 30 minutit

1 tund 30 minutit

  • Täiskasvanu 10 EUR
  • Laps* 5 EUR
  • Perepilet** 25 EUR
*Kuni 12-aastane
**Kaks vanemat ja kaks last
Kuni 2-aastased (k.a) lapsed pääsevad sõidule tasuta
NB! PILETITE MÜÜK AINULT KOHAPEAL!

Päikeseloojangu kruiis 2 tundi 30 minutit

2 tundi 30 minutit

  • Täiskasvanu 17 EUR
  • Laps* 7 EUR
  • Perepilet** 35 EUR
*Kuni 12-aastane
**Kaks vanemat ja kaks last
Kuni 2-aastased (k.a) lapsed pääsevad sõidule tasuta
NB! PILETITE MÜÜK AINULT KOHAPEAL! Alates 14.09 päikeseloojangu kruiise ei toimu!


Laeva asukoha leiad siit

Tellimusreisid Pärnu jõel ja -lahel

Tellimusreisi puhul võite rentida M/S Pärnu täpselt nii pikaks ajaks kui on soovi ja ürituse või peopidamiseks vajalik.

Kui soovid meeldejäävalt tähistada sünnipäeva, pulmasid, poissmeeste- või tüdrukuteõhtut, siis on meie laev selleks suurepärane võimalus pidada toredat üritust lummava vaatega Pärnule.

Meeleolukas laevasõit Pärnu vetel on heaks ideeks ka koolilõpureisiks või lihtsalt pere ja sõpradega kvaliteetaja veetmiseks!

Ettevõtetel on samuti võimalus korraldada meeliülendav reis meie laeval, olgu see siis koolituseks, firmapäevadeks või lihtsalt lõbusaks väljasõiduks kollektiivile.

M/S Pärnu mahutab korraga kuni 80 inimest, 40 neist mahub istuma mugavalt sisetekkidele ja 40 välistekile.Laeval on avatud kogu reisi ajal kohvik, kust saab osta alkoholi, karastusjooke, erinevaid suupisteid ja snäkke.

Eriürituste puhuks on meilt võimalik tellida ka toitlustust vastavalt kliendi soovile ja maitsele.Kaasatoodud söökide-jookide tarbimine ei ole lubatud!

Rääkige meile enda ideest ja me aitame selle teostada!

Hinnakiri

Pikemate rentimiste korral hinnad samuti kokkuleppel.

Kontaktid leiab siit

Kliki siia
Helista
Juhised